ONLINE KATALOG     |     TR     |     EN     |

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.

  HİZMET, KALİTE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TEK AMACIMIZDIR.

  Proje-Taahhüt

  Firmamız Eksen Grup ; Alanında yılların getirdiği birikim ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Başta Market olmak üzere tüm işletmelerinizin Dizayn ve Dekorasyon Projeleri alanında uzman personelimiz yardımıyla ücretsiz olarak hazırlanır.Proje İçeriğinde yer alan her türlü inşaat, Elektrik, Mekanik, Mobilya ve Endüstriyel Mutfak işleriniz tarafımızca koorine edilerek hızlı ve muntazam şekilde yapılır.İşletmenizin çalışmaya hazır ve sorunsuz bir şekilde firmamız Eksen Grup güvencesiyle teslim edilir.

  İş tesliminden sonra Eksen Grup olarak yapmış olduğumuz işe ait satış sonrası desteğimiz devam etmektedir. İş öncesi, iş süreci ve iş bitimi sonrasında Profesyonel kadromuz, kaliteli işimiz ve firmamızın güvencesiyle herzaman siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler

  Eksen grup ailesi genç fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Sizlerde Eksen Grup Ailesi'ne katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin !

   
  Facebook
   
  Instagram
   
  Twitter
   
  Google

  İletişim Bilgilerimiz

   
  İskenderpaşa Mah. Atatürk Bulv. No:104/A Ortahisar / TRABZON /TURKEY
   
  info@eksengrup.com.tr
   
  +90 (462) 322 27 61
   
  +90 (462) 322 17 61

  Bize Ulaşın !

  © 2017 Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.