ONLINE KATALOG     |     TR     |     EN     |

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.

  Eksen Grup olarak yerinize ve satacağınız unlu mamüller çeşidine göre farklı şekillerde unlu mamül reyon çeşitleri ile doğru şık ve hızlı çözümler sunmaktadır.

  Unlu Mamüller

  Müşterilerimizin isteklerine göre hazırlanan unlu mamüller, marketleriçin olmazsa olmaz bölümlerden biridir. Unlu mamüller reyonunun ürün sergileme açısından hem kullanışlı hemde sağlığa uygun malzemelerden olması gerekmektedir. Bunun için de en uygun çözüm ie ahşaptır.

  Eksen Grup olarak yerinize ve satacağınız unlu mamüller çeşidine göre farklı şekillerde unlu mamül reyon çeşitleri ile doğru şık ve hızlı çözümler sunmaktadır. Unlu mamül ürünlerinizi ahşap 'ın sıcaklığı ile birlikte siz değerli müşterilerimize istenilen konsepte sunuyoruz.

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler

  Eksen grup ailesi genç fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Sizlerde Eksen Grup Ailesi'ne katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin !

   
  Facebook
   
  Instagram
   
  Twitter
   
  Google

  İletişim Bilgilerimiz

   
  İskenderpaşa Mah. Atatürk Bulv. No:104/A Ortahisar / TRABZON /TURKEY
   
  info@eksengrup.com.tr
   
  +90 (462) 322 27 61
   
  +90 (462) 322 17 61

  Bize Ulaşın !

  © 2017 Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.