ONLINE KATALOG     |     TR     |     EN     |

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.

  HİZMET, KALİTE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TEK AMACIMIZDIR.

  Hakkımızda


  Eksen Grup Ailesi genç, fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir. Firmamız Eksen Grup alanında yılların getirdiği birikim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize Sektörünün önde gelen firma bayilikleri ile birlikte geniş ürün yelpazesine sahip olan Eksen Grup ailesi market ve mağaza ekipmanları, raf sistemleri, endüstriyel mutfak ekipmanları, soğutucu dolaplar, soğuk hava depoları, mağaza dizayn ve dekorasyon projeleri ayrıca proje içeriğinde yer alan her türlü inşaat, mekanik ve elektrik işleriniz tarafımızca koordine edilerek uzman kadromuzla hızlı ve mumtazam bir şekilde yapılır. 

  İşletmeniz çalışmaya hazır ve sorunsuz bir şekilde firmamız Eksen Grup güvencesiyle size teslim edilir. İş tesliminden sonra Eksen Grup olarak yapmış olduğumuz işe ait satış sonrası desteğimiz devam etmektedir. İş öncesi, iş süreci ve iş bitimi sonrasında profesyonel kadromuz, kaliteli işimiz ve firmamızın güvencesiyle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

  Sizlerde Eksen Grup ailesine katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz. Firmamız sektörde daha iyi hizmet verebilmek için kaliteli hizmet veren ve sektörde ilkleri ile öncülük etmiş, çözüm ortaklarıyla kendi alanımızda en iyi teknolojiyi fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubuna sunarak hizmet verdiğimiz tüm ürün kollarında her projeji uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirerek yeni hedeflere emin adımlarla ilerlemektedir

  Sektörünün önde gelen firmalarının bayiliklerini bünyesinde bulunduran Eksen Grup ailesi' nin bünyesinde ki yenilikçi ürünleri en yüksek beklentilere sahip müşterilerini tatmin eder. Bu ürünler yan yana gelince mükemmel sonuçlar üretkenlik, hijyen ve düşük işletme maliyeti sağlayan yüksek verimli sistemleri haline gelirler

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler

  Eksen grup ailesi genç fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Sizlerde Eksen Grup Ailesi'ne katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin !

   
  Facebook
   
  Instagram
   
  Twitter
   
  Google

  İletişim Bilgilerimiz

   
  İskenderpaşa Mah. Atatürk Bulv. No:104/A Ortahisar / TRABZON /TURKEY
   
  info@eksengrup.com.tr
   
  +90 (462) 322 27 61
   
  +90 (462) 322 17 61

  Bize Ulaşın !

  © 2017 Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.