ONLINE KATALOG     |     TR     |     EN     |

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.

  BLOG Sayfası

  Market Tasarım

  Firmamız 25 yılı aşkın iş tecrübesi ile sektöründe öncü ve lider markalar ile iş birliği yapmaya devam ediyor. Tecrübeli kadromuz ile yeni kurulacak olan veya çalışan mağazalarda işletme sahipleri ile koordineli bir şekilde görüşülüp ölçüler alındıktan sonra 2D ve 3D çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu çalışmalarımızı yaparken market tasarım 'ının şıklığını, müşterilerin alış veriş süresince rahat ve nezih bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için en ince detayına kadar çalışarak gerçekleştiriyoruz.

  Market Dizayn

  Eksen Grup ailesi olarak siz değerli müşterilerimize Market Dizayn'ı ve Market Tasarım'ı konusunda sektörde kalitesini kanıtlamış marka ürünler ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. İşletmelerin Market Dizayn 'ı ve Market Tasarım çalışmalarını yaptırmalarındaki amaç, işletmelerin satışlarının artması, yeniliklere ayak uydurup sektördeki yerini sağlamlaştırması ve tabi ki en önemlisi müşterilerin nezih ve temiz bir ortamda alışveriş yaparak işletmeden memnun bir şekilde ayrılabilmesidir.

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler

  Eksen grup ailesi genç fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Sizlerde Eksen Grup Ailesi'ne katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin !

   
  Facebook
   
  Instagram
   
  Twitter
   
  Google

  İletişim Bilgilerimiz

   
  İskenderpaşa Mah. Atatürk Bulv. No:104/A Ortahisar / TRABZON /TURKEY
   
  info@eksengrup.com.tr
   
  +90 (462) 322 27 61
   
  +90 (462) 322 17 61

  Bize Ulaşın !

  © 2017 Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.