ONLINE KATALOG     |     TR     |     EN     |

  Bulaşık Yıkama green&clean hood type Dishwasher, Manual with ESD, ZERO LIME Device & Filtering System

  Giyotin tip bulaşık makinesi-WASHSAFE CONTROL, atmosferik boyler-9 kW, izolasyonlu, CLEAR BLUE filitre sistemi, ESD-Enerji Tasarruf Sistemi, KİREÇ ÇÖZDÜRME cihazı, DRENAJ POMPASI, DETERJAN ve parlatıcı dispenseri, 3 programlı, 1440 Tabak/Saat, 3PH - EHT8I (504254) 

  • Yüksek randımanlı, bulaşık makinesine entegre enerji tasarruf cihazı (ESD) makinenin içinde ortaya çıkan ısı enerjisini kullanarak boylere giren soğuk suyu ısıtır; böylece enerji tasarrufu sağlar. Bulaşık makinesi için ayrıca bir havalandırma davlumbazına ihtiyaç duyulmaz (yerel kurallar ve VDI 2052 yönetmeliğine uygunluk gözönüne alınmalıdır). 
  • ZERO LIME cihazı; boylerde, hidrolik devrede ve yıkama bölümündeki kireçlenmeyi yokeder, en yüksek düzeyde performans ve etkin ısıtıcılar sayesinde düşük enerji tüketimi sağlar. 
  • CLEAR BLUE gelişmiş tip filitre sistemi, daha temiz yıkama suyu ve daha yüksek düzeyde aktif deterjan sağlayarak daha üst düzey bir yıkama performansını ve daha düşük işletme maliyetini garanti eder. 
  • Her yıkama çevriminde 2 Litre su tüketir; böylece büyük ölçüde enerji, su, deterjan ve parlatıcı tasarrufu sağlar. 

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler

  Eksen grup ailesi genç fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Sizlerde Eksen Grup Ailesi'ne katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin !

   
  Facebook
   
  Instagram
   
  Twitter
   
  Google

  İletişim Bilgilerimiz

   
  İskenderpaşa Mah. Atatürk Bulv. No:104/A Ortahisar / TRABZON /TURKEY
   
  info@eksengrup.com.tr
   
  +90 (462) 322 27 61
   
  +90 (462) 322 17 61

  Bize Ulaşın !

  © 2017 Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.