ONLINE KATALOG     |     TR     |     EN     |

  Yandan yüklemeli Bariyerli Çamaşır Makineleri

  Electrolux bariyerli çamaşır makinesi, güvenilir hijyen partneriniz 

  Electrolux Profesyonel’in uzmanlığı altında üretilen bariyerli çamaşır makineleri, mikro-organizmaların yayılmasına ve çapraz kirlenmeye karşı en iyi savunmayı sağlayarak size ve işinize gönül rahatlığı verir. 

  Electrolux Profesyonel’in Bariyerli Çamaşır Makineleri ile Şu Avantajlara Sahip Olacaksınız: 

  • Garantili hijyen – Electrolux Hygiene Watchdog (HW) temiz tarafta tahliyeye izin vermeden önce tüm yıkama programlarının sonuna kadar çalışmasını sağlar. 
  • Eşi görülmemiş ergonomi – İç tambur kapağının otomatik açılması ve piyasadaki en hafif ve en geniş kapılara sahip olması, bu ürünü, çalıştırması en güvenli ve en kolay makine haline getirmektedir. 
  • Daha fazla üretkenlik – Bariyerli çamaşır makinesi, piyasadaki eşdeğer makinelere oranla günde fazladan bir program sunar. 
  • Düşük işletim maliyetleri – Makine tamburunun optimize edilmiş tasarımı, ölü yeri azaltır ve çalıştırdığınız her aşamada su tasarrufu sağlar. Electrolux Verimli Dozajlama Sistemi ile birleştirildiğinde, bariyerli çamaşır makineniz deterjan miktarını içerideki gerçek yüke göre otomatik ayarlayacak ve böylece size deterjan ve para tasarrufu da sağlayacaktır. 
  • Akıllı Certus Management® Information System-Certus Yönetim ve Bilgi Sistemi (CMIS) yazılımı, tüm hijyen sürecinde en yüksek düzeyde kontrol ve izlenebilirliğe olanak sağlar. 

   

   

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler

  Eksen grup ailesi genç fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Sizlerde Eksen Grup Ailesi'ne katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin !

   
  Facebook
   
  Instagram
   
  Twitter
   
  Google

  İletişim Bilgilerimiz

   
  İskenderpaşa Mah. Atatürk Bulv. No:104/A Ortahisar / TRABZON /TURKEY
   
  info@eksengrup.com.tr
   
  +90 (462) 322 27 61
   
  +90 (462) 322 17 61

  Bize Ulaşın !

  © 2017 Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.