ONLINE KATALOG     |     TR     |     EN     |

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.

  Cafe ve Restorant dekorasyon anlayışı ile yoluna devam eden cafelerin sektörde artık çok geride kaldığı gözlenmektedir. Dolayısı ile işletme sahipleri bir adım önde olmak istiyorsanız Eksen Grup Firması olarak sizlere güzel tasarlanmış konsept mağazaları uygulayabiliriz.

  Cafe & Pastane Dizaynı

  Cafe Dizaynı & Tasarımı 

  Dünyada birçok sektörde olduğu gibi restorant ve cafe sektöründe de tasarım ve şıklığı yakalamak adına rekabet hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Bu anlamda işletme sahiplerinin öne geçme yarışı markalaşmadan tasarıma kadar farklı trendleri yakalamayı da şart koşuyor. Sektörde yarışın zirvede olduğu restoran ve cafe sektörü 'nde daima bir adım önde olmak isteyenlerin, müşteri potansiyelini en üst seviyede tutmak için uygulanan en önemli strateji ''iç mekan tasarımı''olarak öne çıkıyor. Sektörde bende buradayım demek istiyorsanız yeniliklere ayak uydurmak gerekmektedir. Dolayısıyla insanlarımız sadece yemek yiyip karınlarını doyurmanın yanı sıra ruhlarını da doyurmak için kaliteli, rahat edebilecekleri ortamları tercih ediyor. Sıradan, rastgele yapılmış cafe ve restorant dekorasyon anlayışı ile yoluna devam eden cafelerin sektörde artık çok geride kaldığı gözlenmektedir. Dolayısı ile işletme sahipleri bir adım önde olmak istiyorsanız Eksen Grup Firması olarak sizlere güzel tasarlanmış konsept mağazaları uygulayabiliriz.

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler

  Eksen grup ailesi genç fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Sizlerde Eksen Grup Ailesi'ne katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin !

   
  Facebook
   
  Instagram
   
  Twitter
   
  Google

  İletişim Bilgilerimiz

   
  İskenderpaşa Mah. Atatürk Bulv. No:104/A Ortahisar / TRABZON /TURKEY
   
  info@eksengrup.com.tr
   
  +90 (462) 322 27 61
   
  +90 (462) 322 17 61

  Bize Ulaşın !

  © 2017 Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.