ONLINE KATALOG     |     TR     |     EN     |

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.

  Manav Reyonlarında ürün sergilemenizi kolaylaştıran ve görsellik açısından dikkat çeken tavan dekorları ile manav reyonları hazırlanmaktadır.

  Manav Reyonu

  Market ve Perakande sektöründe işletmelerin cirosunun büyük bir bölümüne etki eden manav reyonları olmazsa olmaz ürünler içerisinde yer almaktadır. Ürün sergilemenizi kolaylaştıran ve görsellik açısından dikkat çeken tavan dekorları ile manav reyonları hazırlanmaktadır.

  Müşterilerimiz tarafından istenilen manav reyonları üretimden önce süpriz sonuçların ortaya çıkmaması için üç boyutlu çizimle bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Eksen Grup Firması olarak 3D tasarım çizimleri ile bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

  Manav reyonlarında iki kasalı, üç kasalı, aynalı manav reyonlarından tek katlı, iki katlı manav reyonlarına,  karpuz reyonundan orta manav reyonlarına kadar her çeşit manav reyonlarını; Demir profiller, su kontrası ve paslanmazıyla Profesyonel işçiliğin birleşmesiyle kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü manav reyonlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

  Eksen Grup Endüstriyel Ürünler

  Eksen grup ailesi genç fakat tecrübesi olan, yeniliklere ve müşteri odaklı çalışmaya açık, sürekli kendini geliştiren ve kaliteyi müşterilerimize daha ucuza sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Sizlerde Eksen Grup Ailesi'ne katılarak nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin !

   
  Facebook
   
  Instagram
   
  Twitter
   
  Google

  İletişim Bilgilerimiz

   
  İskenderpaşa Mah. Atatürk Bulv. No:104/A Ortahisar / TRABZON /TURKEY
   
  info@eksengrup.com.tr
   
  +90 (462) 322 27 61
   
  +90 (462) 322 17 61

  Bize Ulaşın !

  © 2017 Eksen Grup Endüstriyel Ürünler ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti.